ייעוץ -משפטי בריטיינר

המשפט האזרחי נגע בחיים של כולנו, בין אם בפן האישי ובין אם בפן העסקי. כאנשים פרטיים איננו נזקקים לייעוץ משפטי באופן יומיומי, אולם כבעלי חברות ועסקים סביר להניח שייעוץ משפטי ישמש אותנו על בסיס קבוע עם הכוונה מגורם משפטי בעל סמכא. כאן ראוי להדגיש עד כמה חשובה העקביות בהקשר של ייעוץ משפטי ועד כמה חשוב לקבל ייעוץ מטען אותו עורך דין מקצועי באופן עקבי.

למה זה חשוב?

משום שעבודתו של עורך דין נוגעת לחוקים ולפרשנותם, לניתוח מחקרה ולאיתור אסטרטגיות יש חשיבות לקבלת ייצוג בבית משפט וייעוץ משפטי מאותו גורם מקצועי. כך נוכל להיות בטוחים שמי שמייצג אותנו מכיר את החברה, התנהלותה, ההיבטים השונים בה ואת ההיסטוריה המשפטית שלה. מתוך התפיסה הזו ייצוג בריטיינר הוא בעצם נמענה מושלם לחברות ועסקים שזקוקות להכוונה וסיוע משפטי על בסיס קבוע.

באילו מקרים?

ריטיינר משמעו מתן שירות וליווי משפטי במגוון נשואים מהמשפט האזרחי כאשר התשלום ניתן באופן קבוע על בסיס חודשי ומינימלי. ייעוץ משפטי בריטיינר יכול להיות במגוון נושאים ובהם כתיבת מכתבי התראה, עריכת חוזים ומתן פרשנות לחוזים, הגשת תביעות בבית משפט לתביעות קטנות, טיפול בתיקים שבהם עובדים הגישו תביעות בבית הדין לעבודה, ייעוץ משפטי בנושא של חוזה עבודה של עובד, חתימה ואימות טפסים, תצהירים ומסמכים מול רשם החברות, ייצוג בתחום של נזיקין וחברות ביטוח, ייצוג מול וועדות ארנונה ועוד.