גירושין- נכונים

יש משפט שאומר שיותר חשוב לדעת ממי להתגרש מאשר לדעת עם מי להתחתן. נוכח העובדה ששיעורם של הזוגות שעומדים בפני גירושין בישראל הולך ועולה, נראה שנדרשת מחשבה מעמיקה על הליך נכון ותקין של גירושין עם הסכם גירושין שייקח בחשבון את כל ההיבטים הנדרשים לטובת שני בני הזוג וכמובן הילדים.

מחפש משרד עורך דין גירושין בבאר שבע?

פירוק המערכת הזוגית היא בעלת השלכות על היבטים רבים ובעיקר על הילדים. גירושין וילדים הם נושא סבוך שהדעות לגביו חלוקות, אך יש הסכמה על כך שגירושין נכונים רואים לנגד עיניהם את טובת הילדים. טובת הילדים כוללת מחשבה משותפת על משמורת לילדים – האם תהיה זו משמורת משותפת, או שמא משמורת אב או משמורת אם. יש לקחת בחשבון את הסדרי הראייה של כל אחד מהצדדים, להגיע להסכמות לגבי חינוך הילדים ולקבל החלטה משותפת על דמי המזונות.

במחשבה על העתיד יש לקחת בחשבון גם הכנת צוואה כחלק מהליך הגירושין. מההיבט הכספי רצוי להגיע להסכם חלוקת הרכוש תוך הסכמה הדדית. חלוקה על פי חוק תוך איזון שלוקח בחשבון את המשאבים שיש לכל צד תאפשר להגיע למצב שבו שני הצדדים מרוויחים.
כדי ליצור תהליך שבו כל אחד מקבל את הייצוג ההולם עבורו כדאי שכל אחד מהצדדים ישכור את שירותיו של עורך דין שעוסק בדיני משפחה. אפשרות אחרת היא להיעזר בשירותיו של מגשר שבעזרתו יגיעו הצדדים להסכמה ביניהם. את ההסכם יעביר המגשר לבית משפט, שיעניק לאותו הסכם מעמד של פסק דין.