באילו סיטואציות יש להיעזר בשירותיו של עורך דין נזיקין?

*קרה לכם שעמדתם ברמזור ומישהו נכנס בכם מאחורה?

*שקיבלתם מינון של תרופה שגרמה לכם לאלרגיה בגוף?

*שהניתוח בבטן לא הלך כמתוכנן או שנפצעתם חלילה במהלך תאונה?

מקרים רבים יכולים להוביל אותנו להיעזר בשירותיו של עורך דין ניזקין ואילו רק כמה דוגמאות ספורות. דיני נזיקין עוסקים במקרים בהם נגרם נזק לאדם בין אם נפשי או גופני, ובפנייתו למערכת המשפט הוא דורש למצות את הדין אל מול מי שגרם לו נזק, ולקבל פיצוי שתואם את היקף הפגיעה.

את הפניה לבית המשפט אמנם ניתן לבצע באופן עצמאי אולם מומלץ מאוד במקרים מהסוג הזה להיעזר בשירותיו של עורך דין מומחה בתחום.

במצב של פגיעה על הנפגע ומשפחתו להתמודד עם מצב כלכלי וגופני חדש. על מנת להקל על ההתמודדות עם המצב החדש רצוי מאוד להשאיר את הטיפול המשפטי בידי עורך דין נזיקין מומחה.  

בחירת עורך דין מומחה בתחום הנזיקין:

בעת הפניה לעורך דין נזיקין חשוב מאוד להקפיד ולבחור עורך דין מומחה בתחום בעל ידע וניסיון רב.
לא רק שחשוב שעורך הדין יהיה בעל ידע רב אלא גם חשוב שיהיה בעל ניסיון במקרים דומים למקרה שלנו. עורך דין נזיקין מנוסה סביר להניח שיוכל לנצח בעבורנו את המשפט ואף לזרז את התהליכים.

עורך דין מומחה בתחום יוכל להנחות אותנו בנוגע למסמכים הרפואיים והמשפטיים שעלינו להציג, יוכל להנחות אותנו לגבי הדברים שעלינו לספר בדיון וכמובן ידע להשתמש בעדים שלנו בצורה הטובה ביותר. מעבר לידע וניסיון שאנו מחפשים בעורך דין נזיקין חשוב מאוד גם לחפש עורך דין קשוב וסבלני, שהכימיה שלו איתנו טובה וזורמת.

תקופת ההליכים המשפטיים אינה קלה, וחשוב מאוד שיהיה לנו על מי לסמוך.